درمان زخم معده با عسل وحشی, کوهی

Treat stomach ulcers with honey

درمان زخم معده با عسل وحشی, کوهی

درمان زخم معده با عسل وحشی, کوهی 720 478 سعید خالق پناه

بدون شک خواص عسل طبیعی بر کسی پوشیده نیست. عسل نه تنها در درمان انواع بیماری ها همانند یک داروی شگفت انگیز عمل می کند بلکه با مصرف عسل طبیعی و وحشی بدن خود را در مقابل بیماری ها ایمن کرده و عملکرد سیستم بدنی را بهبود می بخشد. عسل در همه ی دوران ها مورد استقبال بوده است به خصوص که عسل وحشی و کوهی باشد. این نوع عسل بدلیل اینکه بدون کوچکترین دخالتی از طرف انسان تولید می شود و فقط موقع برداشت انسان دخالت می کند, پس بهترین نوع عسل می باشد و در نزد همه ارزش فوق العاده ای دارد.

در عسل طبیعی ویژگیهایی وجود دارد که از زنده ماندن میکروب ها یا منتشر شدن آنها جلوگیری می کند. همچنین برای اسهال، زخم در دهان به علت درمان سرطان و زخم معده ناشی از عفونت مورد استفاده قرار می گیرد. عسل برای سرفه، دیابت، سطح کلسترول بالا، آسم و تب یونجه هم مورد استفاده قرار می گیرد.

زخم معده یکی از بدترین نوع دردهاست. که به جز درد بیماری های دیگری را نیز به همراه خود می آورد و مثل رفلاکس معده, ورم معده , ترش کردن, یبوست و… افرادی هستند که سالها از این بیماری رنج می برند و داروهای شیمیایی دردی از آنها دوا نمی کند. درمان این درد به آسانی با عسل طبیعی کوهی مرغوب عطاری طبیعت امکان پذیر است. با کمترین زمان و بدون بازگشت بیماری.

درمان زخم معده با عسل وحشی :

عسل طبیعی به همراه انجیر برای درمان زخم معده بسیار مفید است، همچنین می‌توانید ۲۰ گرم ریشه و برگ کاسنی را جوشانده و از صافی رد کنید و به همراه عسل ناشتا میل کنید. تا برای همیشه از زخم معده نجات پیدا کنید. در واقع عسل درمانی باعث از بین بردن عفونت معده می‌شود و این روش توسط افراد زیادی امتحان شده است که در کمترین زمان نتیجه مطلوب گرفتند.

درمان ورم معده و روده با عسل کوهی :

اگر شما هم از ورم معده و روده رنج می برید, باید بدانید درمان شما پیش ماست. یکی دیگر از خواص عسل طبیعی، درمان ورم معده است، زمانی که معده، ورم می‌کند مشکلات روده‌ای و یبوست هم ظاهر می‌شود، برای درمان ورم معده و روده کافی است یک قاشق غذاخوری پودر ریحان را دم کرده و پس از صافی با عسل میل کنید.

درمان معده درد با عسل طبیعی :

عسل طبیعی یک ملین است که با خاصیت التیام بخشی که دارد برای درمان معده درد به کار می‌رود. کافی است یک حلوای خوشمزه با عسل، آرد گندم و زعفران درست شده و میل شود. به همین سادگی و خوشمزگی. در واقع عسل طبیعی برای تقویت معده به کار می‌رود. همچنین شیر به همراه عسل می‌تواند باعث نرم شدن روده‌ها شود و برای سالمندان بسیار مفید خواهد بود. بنابراین اگر شخصی از مشکلات سوء هاضمه رنج می‌برد، می‌توان از عسل استفاده کرد.

Avatar

سعید خالق پناه

سعید خالق پناه هستم مدیر سایت عطاری طبیعت - و کارشناس گیاهان دارویی، طبیعی، کوهی و محصولات عطاری

نوشته شده توسط: سعید خالق پناه