درمان زودانزالی با مومنایی

درمان زودانزالی با مومنایی

درمان زودانزالی با مومنایی 600 400 سعید خالق پناه

بیماری زودانزالی چیست؟

زودانزالی بیماری شایع در آقایان است، که اکثریت آقایان به این بیماری مبتلا هستند و در تمام رده های سنی وجوددارد. زودانزالی پدیده ای شوم ولی قابل درمان که اگر در درمان این بیماری تلاش نشود، زندگی زناشویی را تلخ و دستخوش نا آرامی و تنش می کند. و باعث تلخی، سردی و مشکلات بسیاری می گردد و شادی، گرمی، نشاط و انسجام بنیان زندگی زناشوئی را سست و از هم گسیخته می نماید.
و جدایی را به همراه دارد و یا باعث طلاق عاطفی می گردد. ولی می توان با تغذیه صحیح و درمانی ساده از تمام این موارد جلوگیری نمود و بنیان خانواده را حفظ و زندگی شاد و گرمی ایجاد کرد و محبت و علاقه بین زوجین را افزایش داد.

زودانزالی چگونه بوجودمی آید؟

بیماری زودانزالی دلایل مختلفی دارد که به شایع ترین آنها اشاره می کنیم.
۱. متاسفانه بعضی از نوجوانان در ابتدای سن بلوغ با قرار گرفتن در محیط ناسالم و دوستان نا اهل با استمناع آشنا و این عمل را انجام می دهند و هر چه بیشتر تکرار شود فرد به بیماری زودانزالی نزدیکتر می شود. و به این بیماری و بیماری های دیگری از قبیل لقوه و لرزش دست در سنین بالاتر مبتلا می شوند. این امر بر والدین واجب است تا با اطلاع رسانی فرزند خود را از این خطر مطلع کنند و به بهانه حرمت بین فرزند و والدین از این امر شانه خالی نکنند.
۲.عدم رعایت رژیم غذایی مناسب که باعث سردی مزاج و سردی طبع معده می گردد. برای مثال خوردن برنج ، دوغ و غیره که میتوان غذاها را با مصلح مصرف کرد. برنج را با زیره و دوغ را با نعناع و رژیم غذایی را اصلاح نمود و طبع را رو به اصلاح برد تا زود انزالی درمان شود و این مشکل بزرگ حل شود‌.
۳. ایجادفضایی ناهنجار و پرخاشگرانه در محیط زندگی و محل کار که باعث استرس و نا آرامی اعصاب و به دنبال آن ایجاد استرس و نا آرامی درونی که باعث زود انزالی می شود. سعی کنیم با ایجاد آرامش در زندگی زناشویی شادی و آسایش را به یکدیگر هدیه کنید.
۴. دربعضی از مواقع در روزهای ابتدای ازدواج زود انزالی بوجود می آید که ریشه در تجربه جدیددارد و این امر تا ماههای اول عادیست و کم کم بهبودحاصل می شود و جای نگرانی نیست.
۵. بعضی از آقایان ذاتا طبعی سرد دارند و میل جنسی چندانی ندارند و به لحاظ نعوذ نیز مشکل دارند. این دسته باید با درمانهای گیاهی و رژیم غذایی صحیح درپی درمان خود باشند.

راههای درمان زودانزالی چیست؟

۱. رژیم غذایی واصلاح طبع
۲. پرهیز از تنش و استرس
۳. مصرف داروهای گیاهی با طبع گرم

بهترین داروهابرای درمان زود انزالی چیست؟

۱. خوردن دارچین و زنجبیل با عسل
۲. زرده تخم مرغ بدون روغن و یک قاشق زنجبیل در مایتابه داغ مخلوط شود روزی یک عدد
۳. خوردن آبگوشت بره نرینه
۴. کوکوی پیازچه و تره
۵. خوردن روغن دنبه و روغن زرد گوسفندی
۶. مصرف سلاجیت اصل (مومیایی افغانستان)۴۰گرم روزی یک گرم هر روز با ۴۰ گرم عسل اصل و یک لیوان شیر میل شود.

این بیماری در بین آقایان بسیار شایع است ولی با خرید مومنایی ترکیبی و مصرف این داروی گیاهی زیر نظر مشاوران با تجربه عطاری طبیعت, در مدت زمان کوتاهی نتیجه خواهید گرفت. و بار دیگر شادی و جذابیت را به زندگی زناشویی خود هدیه خواهید داد.

Avatar

سعید خالق پناه

سعید خالق پناه هستم مدیر سایت عطاری طبیعت - و کارشناس گیاهان دارویی، طبیعی، کوهی و محصولات عطاری

نوشته شده توسط: سعید خالق پناه